Jak się przygotować do indywidualnej nauki tańca przed ślubem?

Ubierz się swobodnie, najlepiej tak, aby ubranie nie ograniczało ruchu. Przygotuj obuwie na zmianę. Na początek weź ze sobą wygodne buty, najlepiej na płaskiej podeszwie; później buty, w których będziesz tańczyć na weselu lub jak najbardziej do nich podobne. Pod koniec zajęć wskazane będzie również przyniesienie ze sobą halki z kołem lub długiej spódnicy, welonu oraz marynarki.

Jaki wybrać utwór na pierwszy taniec weselny?

Taki jaki Ci się podoba! Jeśli macie wybraną piosenkę, która jest dla Was szczególna my przygotujemy odpowiednią choreografię. Jeśli nie wiesz jaki utwór wybrać, skorzystaj z naszej propozycji utworów do pierwszego tańca weselnego.

Nie mamy doświadczenia w tańcu – czy jest to problem?

Absolutnie nie! Od wielu par słyszymy, że mają dwie lewe nogi i brak poczucia rytmu. A po kilku lekcjach tańczą płynnie, dobrze się bawiąc.

Co w sytuacji gdy nie chcemy konkretnej choreografii pierszego tańca weselnego?

Nie ma konieczności przygotowywania choreografii do konkretnego tańca. Mieliśmy pary, które chciały nauczyć się swobodnie tańczyć ze sobą do uniwersalnej muzyki, bez przydeptywania sobie butów. Najważniejsze jest Wasze dobre samopoczucie w tak szczególnym dla Was dniu.

Ile czasu trwają pojedyncze zajęcia?

Zajęcia trwają 90 minut. Jest to optymalna ilość czasu potrzebna do powtórzenia poznanych figur tanecznych, nauczenia się nowych i ich przećwiczenia. Czas zajęć można również ustalić indywidualnie, szczególnie jeżeli przyjeżdżacie do nas spoza Gdańska i krótko przebywacie w Trójmieście.

Gdzie odbywają się zajęcia nauki tańca przed ślubem?

Zajęcia odbywają się w naszym studio przy ul. Świętokrzyskiej 60 w Gdańsku, na Oruni Górnej oraz na Zaspie.

W jakich godzinach prowadzone są zajęcia?

Terminy ustalamy indywidualnie. Zajęcia mogą się odbywać o każdej porze dnia, również w weekendy.